Op zaterdag 23 juli 2016 vond de Kofferbakverkoop plaats aan de Vechtkade in Ommen georganiseerd door de Ommer Bissingh. Het was gezellig op de rommelmarkt.
Overal waren kleedjes neergelegd en daarop werden allerlei dingetjes uitgestald. Kofferbak-kleppen van auto’s stonden omhoog. Dat was een grappig gezicht. Een enkele kofferbak was nog wel gevuld, bijvoorbeeld met deze twee knapen die heerlijk zitten te smullen van koekjes.
Sommige deelnemers hadden wel een bijzonder aanbod. Deze man uit Balkbrug biedt o.a. oude naaimachines aan en oude teilen.
Onder de deelnemers zijn natuurlijk ook inwoners van Ommen. Zoals het gezin op bovenstaande foto. Zij hebben samen veel plezier in het verkopen van de spulletjes. Het ruimt mooi op thuis en kinderen leren er natuurlijk ook van.
Soms kom je iets tegen dat je niet verwacht en dat is altijd het leuke van zo’n markt. Het kan verrassend zijn. Zo ook voor Dick Dunnewind, voorzitter van de Stichting Ommer Bissingh. In de kofferbak van Gerry van Gerresheim werd een oud tegeltje gehaald met een opdruk van de Ommer Bissingh. Gerry van Gerresheim heeft geen idee hoe oud het tegeltje is. Dick Dunnewind heeft het tegeltje meegenomen. Zo zie je maar weer… Leuk om even rond te neuzen want je weet maar nooit.
Foto: dit tegeltje van de Ommer Bissingh kwam zomaar uit een kofferbak.
Kun jij meer vertellen over dit tegeltje? Weet jij hoe oud die is? Waarom die is gemaakt? Reageer dan op dit bericht of laat een reactie achter op de Facebookpagina van Natuurlijk Ommen.
Bezoekers hadden het naar hun zin. Natuurlijk Ommen zegt ’tot een volgende keer’.
Tekst en foto’s: Marjolijn Rhee | Initiatiefnemer Natuurlijk Ommen ‘verbinden en versterken’
Volg Natuurlijk Ommen op Facebook
Volg Natuurlijk Ommen op Twitter
Meer info over Stadswandelingen in Ommen.
Meer info over Verblijven in Ommen.
Meer info over Activiteiten in Ommen.
Meer info over Bezienswaardigheden.
Meer info over Eten en drinken in Ommen.
Meer info over Winkelen in Ommen.
Heb je een tip of een vraag voor de reactie? Mail naar: redactie@natuurlijkommen.nl