6. WoodstockZaterdagavond 15 augustus vindt het Vechtconcert plaats op het water van de Vecht in Ommen. Het Vechtconcert dat om 20.00 uur begint, is één van de hoogtepunten van Festival de Vecht.

De bezoekers staat een echt sensationele avond te wachten! Achtereenvolgens passeren, aangekondigd door Wilfried Finkers, Opera della Casa, The Bluebettes, Berget Lewis en Woodstock The Story de revue.

Opera della Casa bijt het spits af. Deze unieke groep stopt op ludieke en toegankelijke wijze moderne, maar ook echte operaklassiekers in een verrassend jasje. Daarna laten de zes steengoede zangeressen van The Bluebettes het publiek genieten van en meezingen met golden oldies of the early sixties.

Dan is het podium voor Berget Lewis. Zij werd in 2013 uitgeroepen tot beste zangeres in Nederland, is één van de ‘Ladies of Soul’ en speelt momenteel een hoofdrol in de succesvolle musical ‘Dreamgirls’. Samen met haar dansers zorgt zij voor een spetterend feestje met bekende Motown en andere swingende muziek.

Woodstock The Story sluit knallend af met de wereldberoemde hit songs van o.a. Joe Cocker, Jimi Hendrix, Creedence Clearwater Revival, Santana, Janis Joplin en The Who. Een absolute top show met een top cast die alle hoogtepunten van het legendarische Woodstock Festival op dusdanig spectaculaire wijze uitvoert, dat het publiek na afloop ademloos achterblijft. Met een gezellige afterparty wordt de avond afgesloten.

Informatie over toegang tot het Festival de Vecht, het bestellen van kaarten of het boeken van een arrangement raadpleeg de website van Festival de Vecht.

Berget-Lewis   Opera Della Casa  TheBluebettes1-def-no

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet getoond.