Donderdagmiddag 30 juni 2016 is in de Pop-up Gallery, in het Kerkstraatje in Ommen, een nieuwe expositie geopend. Er zijn weer verschillende werken te bewonderen. De exposerende kunstenaars hebben weer hun best gedaan om de expositieruimte verrassend aan te kleden en dat is ze toch weer mooi gelukt. Al met al reden om weer een kijkje te nemen in het Kerkstraatje, dat de Bermerstraat met de Brugstraat in de gezellige binnenstad van Ommen met elkaar verbindt.

Foto: Anca Gouma (linksonder) heeft zich laten inspireren door de Kerkstraat en Stichting Vechtdalkunsten en toont haar werk.
Anca Gouma, lid van Stichting Vechtdalkunsten, laat zich volop inspireren. Vol enthousiasme kwam ze met een verrassend werk tevoorschijn. Dat de Kerkstraat een vrolijk en gezellig straatje is en op dit moment bijna geheel in het teken van kunst staat dat laat Anca hier zien. Wie de kunst met eigen ogen wil bekijken moet toch echt de Kerkstraat in. De Pop-up Gallery is geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag van 13.00 uur tot 17.00 uur. Er zijn werken te bewonderen van: Jeroen Bijl, Roel Veldhoen, Ansje v. Elburg-ter Horst, Ernie v.d. Meer, Trix Rens – v. Dijk, Thea Josephus Jitta, Herma v. Born en Anca Gouma.
De Pop-up Galery is een initiatief van Stichting Vechtdalkunsten. De stichting ontving onlangs uit handen van de gemeente Ommen de Cultuurprijs Ommen 2016.
Onderstaande kunstenaars expsoren de komende twee maanden hun werken. Daarna volgt er weer een nieuwe expositie. Je bent van harte welkom.
Tekst en foto’s: Marjolijn Rhee | Natuurlijk Ommen
Volg Natuurlijk Ommen op Facebook
Volg Natuurlijk Ommen op Twitter
Meer info over Stadswandelingen in Ommen.
Meer info over Verblijven in Ommen.
Meer info over Activiteiten in Ommen.
Meer info over Bezienswaardigheden.
Meer info over Eten en drinken in Ommen.
Meer info over Winkelen in Ommen.













