Evenementgegevens


Erwin Nyhoff geeft op zaterdag 8 maart 2025 een voorstelling in Theater Carrousel in Ommen. De voorstelling is speciaal voor het theater geschreven.

Herinneringen aan Ommen
Opgegroeid in Hessum/Vilsteren, draagt hij talloze dierbare herinneringen aan Ommen met zich mee. Van uitstapjes naar de markt met opa en oma als kleuter, voetbalavonturen bij V.V. Vilsteren, eerste jeugdliefdes, tot zijn debuutoptreden met de band 40 Strings. Met deze band stond hij later vaak op de legendarische Ommer Muziekavonden. Al deze herinneringen vormen de basis voor deze bijzondere, op maat gemaakte voorstelling.

Met liedjes die zijn mooie tijden en herinneringen aan Ommen weerspiegelen, deelt Erwin zijn verhaal. Zelfs twee van zijn hits dragen een speciale connectie met Ommen. De stad loopt als een rode draad door zijn leven, en hij zal u daar alles over vertellen. Dit belooft een onvergetelijke avond te worden!

Datum: zaterdag 8 maart 2025
Locatie: Theater Carrousel in Ommen
Aanvang: 20.15 uur
Tickets: bestel uw kaart(en)

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet getoond.