Daniel Norgren geeft op zaterdagavond 14 juni 2025 een concert in het Bostheater in Ommen. Met zijn unieke mix van blues, folk en alternatieve rock, belooft dit optreden een muzikale ervaring die je niet wilt missen.
Tickets nu verkrijgbaar!
De kaartverkoop begint op vrijdag 13 december om 10:00 uur via onze website. Zorg dat je er snel bij bent, want dit is een avond waar muziekliefhebbers naar uitkijken.
Waarom Daniel Norgren?
Daniel Norgren heeft door de jaren heen een bijzondere plek veroverd in de muziekwereld. Met bijna 20 jaar ervaring als artiest en een decennium na zijn doorbraak met de albums *Alabursy* en *The Green Stone*, blijft hij grenzen verleggen met zijn originele muzikale visie en intuïtie. Zijn optredens zijn een reflectie van integriteit, vakmanschap en een diepe connectie met zijn publiek.
Een magische setting
Deze zomer trekt Daniel Norgren samen met zijn band naar betoverende natuurlijke amfitheaters en arena’s. Het Bostheater, midden in de natuur, vormt de perfecte locatie om hun muziek tot leven te brengen. Wij kijken ernaar uit om deze unieke artiest te verwelkomen en samen een avond te creëren die in het geheugen gegrift blijft.
Mis het niet!
Reserveer je tickets en maak deel uit van deze bijzondere avond.
Voor tickets, het exacte tijdschema: klik hier